ناشر آثار معارف اسلامی و علوم دینی

کارگاه مقدماتی آموزش داستان نویسی خاتم ویژه دانش آموزان

2,119
128 دانشجو

دوره مقدماتی آموزش داستان نویسی جشنواره خاتم ویژه دانش آموزان دوره متوسطه طراحی شده است در این دوره استاد مصطفی رحماندوست به مباحث مقدماتی در داستان نویسی از جمله سوژه, چگونه سوژه یابی کنیم, طرح داستان, شخصیت داستان و … می پردازد. فیلم هر مبحث بصورت هفتگی در روز شنبه هر هفته در سایت دفترنشرفرهنگ اسلامی بارگذاری می شود و جلسه پرسش و پاسخ هر مبحث در گروه واتساپ دانش آموزی خاتم در روز دوشنبه هر هفته با حضور استاد برگزار می گردد.

نخستین کارگاه داستان نویسی خاتم مرکز آفرینشهای ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

برای مشاهده دیگر عکس ها بر دکمه زیر کلیک نمائید.

گالری عکس اولین کارگاه آموزش داستان نویسی

مدرس:

مصطفی رحماندوست معروف به شاعر «صد دانه یاقوت» (زاده ۱ تیر ۱۳۲۹، همدان) شاعر، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودکان و نوجوانان است. او از داوران و نمایندگان هیئت علمی جشنواره بین‌المللی شعر فجر بوده است.
او پس از اخذ مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران، به عنوان کارشناس کتاب‌های خطی در کتابخانه مجلس مشغول به کار شد و سپس به عنوان مدیر مرکز نشریات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر مسئول نشریات رشد، سردبیر رشد دانش آموز، سردبیر و پدیدآورنده سروش کودکان و نوجوانان، سردبیر مجله شهرزاد قصه گو به فعالیت خود ادامه داد. او همچنین به مدت سه سال مدیر کل دفتر مجامع و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران بوده‌است که بنابر گفته خودش، آغاز راه او برای انتقال ادبیات برگزیده کودکان و نوجوانان ایران به زبانهای دیگر بوده‌است.او در سال ۱۳۷۱ در رشته زبان و ادبیات فارسی به ادامه تحصیل پرداخت و پس از دوره کارشناسی ارشد،به دریافت نشان درجه یک هنری(دکترا) نائل آمد.[۵] مصطفی رحماندوست، علاوه بر این، مدرس داستان‌نویسی و قصه گویی و ادبیات کودکان و نوجوانان در دانشگاه‌ها نیز بوده‌است...

رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.