ناشر آثار معارف اسلامی و علوم دینی

ویراست جدید ترجمه و تفسیر نهج‌البلاغه علامه جعفری رونمایی می‌شود

شنبه 9 آذر در تهران

482

شنبه ۹ آذر در تهران

 

ویراست جدید ترجمه و تفسیر نهج‌البلاغه علامه جعفری رونمایی می‌شود

 

ویراست جدید مجموعه کتاب ۱۰ جلدی ترجمه و تفسیر نهج البلاغه اثر ارزشمند زنده‌یاد علامه محمدتقی جعفری هم‌زمان با گرامی‌داشت بیست‌و‌یکمین سالگرد رحلت آن عالم بزرگ رونمایی می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، در چاپ جدید این اثر، مجموعه کتاب ۲۷ جلدی «ترجمه و تفسیر نهج‌البلاغه» در ۱۰ جلد ۵۰۰ صفحه‌ای از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر و به علاقه‌مندان ارایه شده است.
قرار است در این آیین که روز شنبه  ۹ آذر ۱۳۹۸ در کتاب‌خانه علامه جعفری برگزار می‌شود، عبدالله نصری – که کار تدوین و تنظیم ویراست جدید این مجموعه را برعهده داشته است – سخنرانی خواهد کرد و  «مهدی گلشنی» و «محمدرضا اسدی» نیز دیگر سخنرانان این آیین هستند.
علی جعفری فرزند زنده‌یاد علامه محمد‌تقی جعفری در پیش‌گفتار این اثر توضیح داده است که بهره‌گیرى از منابع متعدد تشیع و تسنن، تفاسیر، تواریخ، دیوان‌ها، به ‌ویژه مثنوى معنوى و سخنان و نوشته‌هاى نویسندگان و پژوهشگران خارجى، از جمله امتیاز‌های این مجموعه است.
آیین رونمایی از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و انتشارات علامه جعفری از ساعت ۱۸ تا ۲۰ روز شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ در کتاب‌خانه علامه جعفری واقع در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه پنج،  خیابان حسن آباد، کوچه چهارم، شماره ۲۲ برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.