ناشر آثار معارف اسلامی و علوم دینی

آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی دعوت حق را لبیک گفت

515

 

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرام.

 

انّا لله و انّا الیه راجعون. عالم پارسا و پاکدامن حضرت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی در شب جمعه و روز شهادت مادر خود حضرت صدیقه زهرا سلام الله علیها به لقاء الله پیوست. رحلت این مرد خدا و دانشمند فرزانه را به استحضار علمای اعلام، استادان بزرگوار، دانشجویان عزیز، عموم علاقمندان و مردم شریف ایران می‌رسانیم.

او که عمری را با راستی و درستی در همراهی با امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و مقام معظم رهبری دام ظله گذراند، مورّخی متبحر، مفسّری توانا و محدّثی خبیر بود. او از خود ترجمه قران مجید و آثار گرانبهایی در قالب بیش از ۱۰۰ جلد کتاب تالیفی، تصحیحی و ترجمه در حوزه‌ تاریخ، تفسیر و سایر کتابهای مرجع حدیثی به یادگار گذاشت.

مراسم تشییع پیکر پاک آن عالم فرزانه در تهران، از مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز یک‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۲، راس ساعت ۸:۳۰  برگزار می شود. هم‌چنین مراسم تشییع و تدفین ایشان در قم، در همان روز، از مسجد امام حسن عسکری (ع)، راس ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.

مراسم ترحیم آیت الله محلاتی روز سه شنبه ۲۴ دی ماه در مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، از ساعت ۳ الی ۴:۵ بعد از ظهر برگزار می شود.

مراسم شب هفت آن مرحوم در همان مسجد فرشته روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۷، ساعت ۳ تا ۴:۵ بعد از ظهر برگزار می‌شود.


#دفتر_نشر_فرهنگ_اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.